פרקט ושיש

פרקט

כאשר אתם עומדים בפני שיפוץ הבית, אחת ההחלטות החשובות ביותר שצריך לקבל היא איך אתם רוצים לבצע את הריצוף.
בשנים האחרונות, התקנה של פרקט הפכה להיות אחת הדרכים הפופולאריות ביותר על מנת לעצב את הריצוף בבית, וניתן היום להתקין פרקט בקלות.
המחירים של פרקט יכולים לנוע דרך טווח רחב של מחירים, החל מכמה עשרות שקלים למ"ר עבור הפרקט הפשוט ביותר, ועד למאות ואלפי שקלים למ"ר עבור פרקטים יקרים יותר.
התקנה של פרקט היא משימה שצריך לסגור אותה מראש עם הקבלן שמבצע את השיפוץ.
במקרים רבים, אם מחליטים על התקנת פרקט תוך כדי תהליך השיפוץ, המשמעות היא שינוי בתוכניות שיכול להביא גם למחירים הרבה יותר גבוהים.
ההחלטה אם להתקין פרקט או סוג אחר של ריצוף היא החלטה שצריך לקבל אותו מראש, לפני תחילת תהליך השיפוץ, ולהתייעץ עם המומחים לכך שהם בעלי מקצוע בתחום השיפוצים ועיצוב הבית, או הקבלן עצמו שמבצע את הפרויקט.

שיש

שיש היא דרך נוספת על מנת להתקין את הריצוף בבית.
כאשר מקבלים את ההחלטה על הריצוף של הבית, ההתלבטות במרבית המקרים היא האם להתקין ריצוף של פרקט או שיש .
שיש הוא ללא ספק דרך פופולארית בשנים האחרונות להתקין ריצוף, אך צריך לזכור שריצוף בעזרת שיש פעמים רבות אינו יפה או נעים כמו ריצוף בעזרת פרקט.
התקנה של שיש גם היא משימה לא מסובכת, אך צריך לדעת עם מי להתייעץ.
מספר רב של בעלי מקצוע כיום עוסקים בהתקנת ריצוף של שיש , וצריך לדעת לפנות אליהם.
דרך נוספת לבחור שיש היא בעזרת ייעוץ עם מומחים בתחום השיפוצים ועיצוב הבית, וכך תוכלו לבחור שיש בצורה החכמה והאחראית ביותר.
על מנת למצוא מומחה שיוכל להמליץ לכם על שיש , ניתן כיום לחפש רעיונות לעיצוב הבית בשלל אתרי אינטרנט שמתמחים במיוחד בתחומים כגון שיש וכדומה.